Najczęściej zadawane pytania

Dla naszych gości przygotowujemy obuwie i bieliznę jednorazową, ręczniki oraz jeśli wymaga tego zabieg również szlafrok. Jeśli masz długie włosy, również możemy udostępnić gumkę lub czepek by je zabezpieczyć. Jedyne o czym musisz pamiętać to bon do SPA, jeśli jesteś jego posiadaczem i w ten sposób będziesz rozliczał się za wizytę.

Zjedz drobny posiłek najpóźniej godzinę przed zabiegiem i nie spożywaj wcześniej alkoholu. Jeśli będziesz korzystać z peelingu ciała, sugerujemy by nie depilować ciała do 2 dni przed zabiegiem. Pamiętaj też, że menstruacja jest przeciwwskazaniem do masażu, dlatego planując wizytę upewnij się, że możesz skorzystać z zabiegu.

To nie jest kłopot. Przed każdym zabiegiem lub masażem twarzy zawsze wykonujemy demakijaż i dokładnie oczyszczamy skórę. W przypadku masażu ciała sama decydujesz czy wolisz makijaż zmyć, czy go pozostawić.

Oczywiście! Zależy nam na Waszym komforcie i satysfakcji. Jeżeli macie swoje osobiste preferencje dotyczące wyboru masażysty, możecie samodzielnie wybrać go w systemie booksy lub poinformować nas o tym podczas składania rezerwacji a my zrobimy to za Was!

Zgodnie z dobrymi praktykami naszego SPA możesz zmienić lub odwołać umówioną wcześniej wizytę. Możesz to zrobić bezpłatnie do 6 godzin przed wizytą, w innym wypadku będziesz musiał pokryć koszty wizyty.

Nasze SPA mieści się w ścisłym centrum Poznania, więc możesz zostawić samochód na parkingach w strefie. Polecamy szukać miejsca na ulicy Kościuszki lub Taczaka, a jeśli nie chcesz tracić czasu na szukanie miejsca polecamy parking przy ulicy Skośnej 1 lub pod Galerią MM – tam miejsca znajdą się zawsze, a koszt parkingu to 5 zł za godzinę.

Oczywiście istnieje taka możliwość. Musisz jednak liczyć się z tym, że nie zawsze mamy możliwość wydłużyć Twój zabieg, z uwagi na kolejne wizyty. Dlatego też czas prysznica wliczany jest najczęściej w czas Twojej wizyty.