Karta lojalnościowa wręczana podczas wizyty w SPA

Karnety

Wiele terapii i zabiegów ma kumulacyjny charakter, co oznacza, że korzyści zdrowotne lub kosmetyczne zwiększają się w miarę regularnego wykonywania zabiegów.

Seria zabiegów pozwala na osiągnięcie lepszych i trwalszych efektów. Seria zabiegów pozwala dostosować terapię do indywidualnych potrzeb i problemów pacjenta, co może być trudne w jednorazowej wizycie.

Ponadto regularne wizyty pozwalają dokładniej monitorować postępy i dostosowywać rozwiązania w miarę potrzeb. Seria zabiegów może pomóc w utworzeniu zdrowego nawyku dbania o siebie, co jest kluczowe dla długotrwałego zdrowia i dobrej kondycji.

No i również niezmiernie ważne – Karnet opłaca się bardziej niż pojedyncza wizyta – sprawdź nasze propozycje, a jeśli nie znajdziesz idealnego rozwiązania dla siebie skorzystaj z naszego programu lojalnościowego, dowiedz się więcej (tutaj link do podstrony opisującej na czym polega program lojalnościowy Chill City SPA)

Masaż bańką chińską

Ciało

Karnet Cellulit STOP

To seria zabiegowa łącząca masaże antycellulitowe z wykorzystaniem bańki chińskiej z zabiegami czerpiącymi swą moc z włoskich kosmetyków marki Shusa.

Twarz

Karnet Anti Age Plus

To seria zabiegowa łącząca niekwestionowane efekty japońskiego liftingu twarzy Kobido ze spektakularnymi efektami wykorzystania nieinwazyjnej technologii modelingu twarzy Trio MML.

Physiotherapist performing a neck and shoulder treatment on a patient in a serene spa setting

Fizjoterapia

Karnet Samo się nie zrobi
Tworzymy z pacjentem plan leczenia, obejmujący konkretną ilość wizyt. Regularne wizyty pozwalają na konsekwentne prowadzenie terapii, umożliwiając stopniowe poprawy i dostosowywanie planu w zależności od postępów pacjenta.