Masaże ciała Poznań

Masaże ciała

nie tylko relaks i odprężenie ale także rozluźnienie spiętych mięśni, czy wsparcie w dolegliwościach bólowych – to tylko nieliczne korzyści jakie może przynieść masaż ciała. Praca terapeuty może być skupiona na rozmasowaniu całego ciała lub wybranych partii takich jak np. plecy, kark, stopy itp. Masaż ciała dobrze jest wykonywać regularnie, jednak nawet jednorazowa wizyta przyniesie odprężenie i poprawi samopoczucie.

Kobieta leżąca na łóżku do masażu poddawana masażowi klasycznemu

Masaż klasyczny

Masaż, który aktywizuje działanie układu limfatycznego i krwionośnego, wspierając lepsze dotlenienie organizmu.

Kobieta leżąca na łóżku do masażu poddawana masażowi

Masaż relaksacyjny

Delikatny masaż o niewielkiej intensywności, skoncentrowany na przywróceniu równowagi emocjonalnej, wyciszeniu myśli i relaksacji. 

Masaż leczniczy

Masaż polecany przy różnego rodzaju dolegliwościach bólowych np. migrenowe bóle głowy, bóle szyi, bóle pleców, rwa kulszowa itp.

Terapeutka spa wykonująca masaż pleców mężczyzny

Masaż głęboki

Zaawansowana technika terapeutyczna skoncentrowana na intensywnym oddziaływaniu na głębokie warstwy mięśniowe i tkankę łączną. Ma na celu rozluźnienie napięć, złagodzenie chronicznego bólu oraz poprawę zakresu ruchu.

Terapeutka spa wykonująca masaż sportowy na mężczyźnie

Masaż sportowy

Masaż skierowany do osób uprawiających aktywnie sport. Masaż może być doskonałym wsparciem organizmu przed wysiłkiem fizycznym, w jego trakcie i po uprawianiu sportu.

Masaż prenatalny

Masaż skierowany i dostosowany do kobiet w ciąży między 3 – 8 miesiącem ciąży i jest połączeniem masażu relaksacyjnego i leczniczego.

Terapeutka SPA polewająca klientce plecy ciepłą czekoladą

Masaż czekoladą

Masaż ciepłą czekoladą z dodatkiem oleju kokosowego oraz olejku imbirowego znakomicie rozgrzewa i dodaje energii, łagodzi bóle głowy, zwiększa koncentrację.

Relaksujący masaż świecą

Masaż świecą

Masaż ciepłym olejem ziołowym przywracający harmonię na poziomie ciała, emocji oraz umysłu. Dzięki leczniczym  właściwościom  aromaterapeutycznych olejków z ciała uwalniają się bóle, sztywność oraz nagromadzone napięcia.

Masaż kamieniami

Masaż podgrzanymi kamieniami bazaltowymi rozluźnia, relaksuje i rewitalizuje cały organizm. Likwiduje stres i jego niekorzystne skutki, regeneruje siły witalne, uspokaja i wycisza.

terapeutka spa wykonująca masaż bańką chińską na nodze

Masaż bańką chińską

zwany inaczej facial cupping ma zadanie poprawę owalu twarzy, spłycenie drobnych zmarszczek, poprawię kolorytu cery, a nawet zmniejszenie napięć mięśni żuchwy.

Kobieta relaksująca się podczas masażu ajurwedyjskiego

Masaż ajurwedyjski Abhyanga

Masaż ajurwedyjski Abhyanga to tradycyjna procedura masażu pochodząca z ajurwedyjskiej medycyny indyjskiej.

Terapeuta spa wykonujący masaż stóp

Masaż stóp

W masażu stóp z elementami refleksologii wykorzystuje się różne techniki masażu, w tym głaskanie, ugniatanie i rozcieranie aby złagodzić napięcie mięśniowe, poprawić krążenie krwi i limfy oraz stymulować punkty refleksologiczne.

para relaksująca się podczas zabiegu spa dla dwojga

Masaż dla dwojga

Masaż ciała dla dwojga to usługa, która zapewnia wyjątkowe doświadczenie relaksu i odprężenia dla pary.

Mężczyzna masowany przez dwie terapeutki SPA

Kurs masażu dla par

W Chill City SPA Poznań stworzyliśmy unikalny program kursu masażu dla par, który nie tylko oferuje praktyczną wiedzę na temat masażu, ale także integruje elementy mające na celu budowanie atmosfery bliskości i wzajemnego poznania.