Biznes

Dla firm Chill City SPA Poznań ma w swojej ofercie usługi wykonywane zarówno stacjonarnie jak i w siedzibie klienta. Dzięki lokalizacji w hotelu SPA Poznań usługi SPA mogą być łączone z wynajmem sal czy cateringiem przygotowywanym na miejscu w restauracji hotelowej oraz noclegiem w czterogwiazdkowym hotelu w centrum Poznania.

Chill City SPA Poznań oferuje organizację imprez integracyjnych dla firm, dni zdrowia w ramach działań corporate wellness, masaży biurowych czy obsługę eventów firmowych w obszarze m.in. masaży podczas wydarzeń.

Masaż biurowy

20 minutowy masaż na krześle wykonany przez terapeutę w miejscu pracy daje regenerację podobną do godzinnej drzemki. Wykonujemy masaże w biurach oraz w innych miejscach pracy, masujemy także podczas różnego rodzaju wydarzeń.  

Integracja w SPA

Integracja w SPA

Chill City SPA Poznań w swojej ofercie ma pobyty integracyjne w strefie SPA, gdzie można skorzystać ze strefy relaksu z saunami (suchą i parową) oraz masaży i zabiegów na ciało i twarz.

Szukasz idealnego prezentu? Bon do SPA!

Vouchery firmowe

Bon do SPA to idealne rozwiązanie jeśli szukasz prezentu dla jednego pracownika np. z okazji urodzin, rocznicy czy awansu, ale także w ramach podziękowań za współpracę.

Obsługa wydarzeń

Obsługa wydarzeń

Chill City SPA Poznań zapewnia obsługę różnego rodzaju eventów w ramach masażu wykonywanego na specjalistycznych fotelach do masażu. Wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów i masażystów wykonuje zarówno masaże na wydarzeniach firmowych jak również wydarzeniach promocyjnych zapewniając uatrakcyjnienie stoisk firmowych podczas targów, kongresów i innych wydarzeń.

Corporate Wellness

W roku 2019, kiedy jako Chill City SPA Poznań zorganizowaliśmy pierwszą konferencję o budowaniu marki pracodawcy za pomocą Corporate Wellness podjęliśmy decyzję o stworzeniu odrębnej firmy, która oferuje indywidualne programy i narzędzia zarządzania dobrostanem pracowników.

W ramach Keep Well współpracujemy z grupą ekspertów, z którą budujemy oferty, będące
odpowiedzią na potrzeby klientów potrzebujących wsparcia w obszarze corporate wellness.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy na stronę: keepwell.pl