Zabiegi na twarz

Zabiegi odmładzające

Zabiegi odmładzające Poznań
Terapeutka spa delikatnie nakłada odżywczą maseczkę na zrelaksowaną twarz klientki

Diamante Giallo_WITAMINOWY LIFT  by Shusa

Zabieg liftingujący, który w synergii z Le Regine Di Perfezione unikalną paletą pięciu serum doskonale modeluje owal twarzy i wygładza zmarszczki.

Ukierunkowany jest na remineralizację skóry oraz usprawnienie metabolizmu międzykomórkowego. Jest odpowiedzią na najbardziej doskwierające problemy starzenia się skóry: opadający owal twarzy, zmarszczki mimiczne, wiotkość i utratę napięcia, wtórną hormonalną nadprodukcję sebum oraz zmarszczki i bruzdy grawitacyjne.

To najsilniej skoncentrowane mieszanki substancji aktywnych takich jak: peptydy, proteiny, kolagen, witaminy A i E, kwas hialuronowy oraz wyciągi roślinne o wysokim stężeniu.

Bomba witamin zapewnia wygładzenie i zwiększenie elastyczności (A), rozjaśnienie i ujednolicenie kolorytu (C), dotlenienie i nawilżenie nawet ekstremalnie przesuszonej skóry (E), odbudowa bariery ochronnej i wzmocnienie skóry (F), usprawnienie procesów fizjologicznych i ochrona przed agresywnymi czynnikami środowiska zewnętrznego (B12). Spersonalizowana pielęgnacja oparta na działaniu najważniejszych dla naszej skóry witamin i minerałów.

Czas trwania 60 minut, koszt 300 zł

Czytaj dalej Zwiń
 • Cennik
  60 minut
  320 PLN

Cavior Anti Age- rytuał ujędrniający Mansard

Luksusowy zabieg przeznaczony dla skór 35+, z widoczną utratą elastyczności, pozbawionych blasku i energii.

W trakcie zabiegu nakładane są 2 maski – kawiorowa i gipsowa.

Wyjątkowa moc czystego kawioru sprawia, że skóra po zabiegu jest widocznie napięta, odmłodzona i rozjaśniona. Intensywny zabieg anti-age modelujący owal twarzy, spłycający zmarszczki i odbudowujący struktury podporowe skóry, dzięki czemu odzyskuje ona swój młody zdrowy wygląd.

Zabieg skierowany na skóry z utratą jędrności, zmarszczkami grawitacyjnymi, zaburzonym owalem będącym efektem, po utracie miejscowej tkanki tłuszczowej w obrębie żuchwy a także w wyniku terapii odchudzających lub ze względu na ścieńczenie warstw skóry na skutek procesu starzenia.

KORZYŚCI:

 • Przywraca kontury twarzy,
 • Zwiększa jędrność tkanki,
 • Spowalnia procesy starzenia,
 • Zmniejsza i wypłyca zmarszczki,
 • Wygładza i rozświetla skórę.
Czytaj dalej Zwiń
 • Cennik
  80 minut
  380 PLN
Woman relaxing in a spa with a jade roller facial massage

Zabieg odmładzający Youth Essence by Herla

Zabieg  opracowany na bazie 24k złota, przeznaczony dla  każdego rodzaju skóry zmęczonej z oznakami starzenia, wzbogacony o neuropeptyd  wygładzający skórę̨ oraz zapobiegający powstawaniu zmarszczek mimicznych poprzez hamowanie skurczy nerwowo-mięśniowych, a także substancję aktywną VitasourceTM, opóźniającą̨  starzenie się  fibroblastów, odmładzając  komórki skóry nawet o 10 lat.

Czas trwania 60 minut, koszt 250 zł

 • Cennik
  60 minut
  250 PLN

Zabieg Anti Age Three Roses by Herla

Luksusowa kuracja liftingująca, przeznaczona do pielęgnacji  skóry z oznakami starzenia oraz do modelowania konturu twarzy. Seria oparta jest na unikatowej kombinacji  wyciągów z 3 odmian róż (róża czarna, róża damasceńska, róża dzika), pobudzającej  procesy odnowy oraz zapobiegającej przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Czas trwania 60 minut, koszt 250 zł

 • Cennik
  60 minut
  250 PLN