Program Lojalnościowy
Chill City SPA

"RELAXperience Club"

Witaj w RELAXperience Club – programie lojalnościowym, który pozwoli Ci na jeszcze bardziej satysfakcjonujące doświadczenia w Chill City SPA! Nasza misja to dbanie o Twoje dobre samopoczucie i odprężenie, oraz budowanie nawyku dbania o siebie i swoje zdrowie. 

Dlatego stworzyliśmy ten wyjątkowy program, aby wynagrodzić Twoją lojalność i uczynić Twoje wizyty u nas jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Jak działa RELAXperience Club?

Pierwsza Wizyta:
Dołącz do programu

Podczas Twojej wizyty w Chill City SPA otrzymasz od nas informację, że była to pierwsza z Twoich wizyt, w ramach programu lojalnościowego „RELAXperience Club” i jeśli chcesz skorzystać z benefitów, które dla Ciebie przygotowaliśmy, to zapraszamy ponownie!

Piąta Wizyta:
Mokosh Magic

Po piątej wizycie u nas w Chill City SPA, otrzymasz ekskluzywny balsam do ciała marki Mokosh. Czujemy, że zasługujesz na coś wyjątkowego, dlatego wybraliśmy dla Ciebie ten naturalny, luksusowy produkt, który pomoże Ci w pełni zrelaksować się i odprężyć.

Dziesiąta Wizyta:
Relax for Free

Kiedy przychodzisz do nas już dziesiąty raz tę dziesiątą wizytę masz u nas za darmo*! To nasz sposób na podziękowanie za Twoją stałą obecność i zaufanie.

Podaruj
Bliskiej Osobie

Jeśli będąc w programie, zdecydujesz się podarować voucher do Chill City SPA bliskiej osobie otrzymasz od nas 50 zł do wykorzystania podczas kolejnej wizyty.

Ale to nie wszystko! Dla naszych członków RELAXperience Club, mamy także dodatkowe zniżki na nowe zabiegi w SPA, prezenty urodzinowe i dostęp do ekskluzywnych wydarzeń specjalnych.

Naszym celem jest sprawić, żebyś poczuł się wyjątkowo i doceniony za Twoją lojalność. Dołącz do naszej wyjątkowej społeczności RELAXperience Club już teraz i ciesz się przyjemnością
odwiedzania Chill City SPA.

* wizyta o wartości nie przekraczającej średniej wartości poprzednich wizyt.