Dzień Chłopaka i Pakiet Spa Dla Dwojga
Masaże Poznań

Masaże ciała i twarzy

Masaże ciała i twarzy nie tylko pomagają poprawić zdrowie fizyczne, ale także przynoszą uczucie głębokiego relaksu i odprężenia, co przekłada się na ogólne dobre samopoczucie. Różnorodność masaży pozwala wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twoim obecnym potrzebom.

Kobieta leżąca na łóżku do masażu poddawana masażowi klasycznemu

Masaż klasyczny

Masaż, który aktywizuje działanie układu limfatycznego i krwionośnego, wspierając lepsze dotlenienie organizmu.

Kobieta leżąca na łóżku do masażu poddawana masażowi

Masaż relaksacyjny

Delikatny masaż o niewielkiej intensywności, skoncentrowany na przywróceniu równowagi emocjonalnej, wyciszeniu myśli i relaksacji. 

Masaż leczniczy

Masaż polecany przy różnego rodzaju dolegliwościach bólowych np. migrenowe bóle głowy, bóle szyi, bóle pleców, rwa kulszowa itp.

terapeutka spa wykonująca masaż pleców mężczyzny

Masaż głęboki

Zaawansowana technika terapeutyczna skoncentrowana na intensywnym oddziaływaniu na głębokie warstwy mięśniowe i tkankę łączną. Metoda ta ma na celu rozluźnienie napięć, złagodzenie chronicznego bólu oraz poprawę zakresu ruchu

Masaż sportowy

Masaż skierowany do osób uprawiających aktywnie sport. Masaż może być doskonałym wsparciem organizmu przed wysiłkiem fizycznym, w jego trakcie i po uprawianiu sportu.

Terapeutka spa masująca kobietę w ciąży

Masaż prenatalny

Masaż skierowany i dostosowany do kobiet w ciąży między 3 – 8 miesiącem ciąży i jest połączeniem masażu relaksacyjnego i leczniczego.

Terapeutka SPA polewająca klientce plecy ciepłą czekoladą

Masaż czekoladą

Masaż ciepłą czekoladą z dodatkiem oleju kokosowego oraz olejku imbirowego znakomicie rozgrzewa i dodaje energii, łagodzi bóle głowy, zwiększa koncentrację.

Relaksujący masaż świecą

Masaż świecą

Masaż ciepłym olejem ziołowym przywracający harmonię na poziomie ciała, emocji oraz umysłu. Dzięki leczniczym  właściwościom  aromaterapeutycznych olejków z ciała uwalniają się bóle, sztywność oraz nagromadzone napięcia.

Masaż kamieniami

Masaż podgrzanymi kamieniami bazaltowymi rozluźnia, relaksuje i rewitalizuje cały organizm. Likwiduje stres i jego niekorzystne skutki, regeneruje siły witalne, uspokaja i wycisza.

terapeutka spa wykonująca masaż bańką chińską na nodze

Masaż bańką chińską

Intensywny masaż wspierający pozbycie się cellulitu i toksyn z organizmu, poprawiający krążenie krwi i wspierający przemianę materii.

Kobieta relaksująca się podczas masażu ajurwedyjskiego

Masaż ajurwedyjski Abhyanga

Masaż ajurwedyjski Abhyanga to tradycyjna procedura masażu pochodząca z ajurwedyjskiej medycyny indyjskiej.

terapeuta spa wykonujący masaż stóp

Masaż stóp

W masażu stóp z elementami refleksologii wykorzystuje się różne techniki masażu, w tym głaskanie, ugniatanie i rozcieranie aby złagodzić napięcie mięśniowe, poprawić krążenie krwi i
limfy oraz stymulować punkty refleksologiczne.

Klientka relaksuje się podczas zabiegu masażu kobido

Masaż Kobido

Masaż zwany liftingiem twarzy „bez skalpela" jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej.

Randka w spa dla pary

Masaż dla dwojga

W Chill City SPA Poznań stworzyliśmy unikalny program kursu masażu dla par, który nie tylko oferuje praktyczną wiedzę na temat masażu, ale także integruje elementy mające na celu budowanie atmosfery bliskości i wzajemnego poznania. 

Kobieta relaksująca się podczas masażu głowy

Masaż relaksacyjny twarzy z elementami głowy

Niezwykle odprężający rodzaj masażu skoncentrowany przede wszystkim na zmniejszeniu napięć powodowanych długotrwałym stresem.

Kobieta cieszy się z relaksującego masażu twarzy

Masaż liftingujący twarzy

Liftingujący masaż twarzy to typ masażu anty-aging, który dodatkowo powstrzymuje procesy starzenia, poprawia jędrność, sprężystość i elastyczność skóry.

Specjalista SPA wykonujący zabieg masażu bańką chińską na twarzy

Masaż twarzy bańką chińską

zwany inaczej facial cupping ma zadanie poprawę owalu twarzy, spłycenie drobnych zmarszczek, poprawię kolorytu cery, a nawet zmniejszenie napięć mięśni żuchwy.