Fizjoterapia Poznań

Fizjoterapia

Zajmujemy się diagnozowaniem, leczeniem oraz rehabilitacją pacjentów cierpiących na różnego rodzaju
schorzenia związane z bólem układu mięśniowo-szkieletowego. Naszym celem jest przywracanie prawidłowego funkcjonowania organizmu, eliminowanie bólu, poprawa sprawności i jakości życia pacjenta, prewencja urazów. W trakcie terapii wykorzystywane metody terapeutyczne są dopasowane do każdego pacjenta indywidualnie, a pacjent traktowany jest holistycznie.

Fizjoterapia dorosłych

W naszej codziennej praktyce wspieramy naszych pacjentów w pozbyciu się bólu i trudności związanych z ich zdolnością do poruszania się. 

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy, specjalistyczna metoda terapii manualnej, która jest kompleksowym rozwiązaniem dla zdrowia pacjenta.

Masaż sportowy

Zwiększenia wydajności, poprawy zdolności regeneracyjnych organizmu oraz złagodzenia napięć mięśniowych to podstawowe zadania, które stawiamy sobie podczas tego masażu.

Kinesiotaping

To terapia oparta na zastosowaniu elastycznych taśm, które są umieszczane na skórze w określonych miejscach. Taśmy pomagają w stabilizacji i wspieraniu mięśni, stawów i tkanek.

Trening medyczny

Indywidualny program ćwiczeń opracowany przez fizjoterapeutę z myślą o zdrowiu i specyficznych potrzebach klienta.

Terapia stawów skroniowo - żuchwowych

To terapia skierowana do osób, które cierpią na bóle i dyskomfort w okolicach twarzy, zgryzu tj. zaciskanie szczęki, bruksizm, czy problemami z nawracającymi bólami głowy.